Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Programozó, fejlesztő munkatársat keresünk

Bővülő csapatunkba jelenleg, programozó, fejlesztő munkatársat keresünk.

Partneri együttműködés keretében, bármilyen megoldásra nyitottak vagyunk, legyen az, gyakornoki pozíció, duális képzés, vagy a friss diplomás, pályakezdők elhelyezkedését elősegítő program.

állásajánlat - épületgépész gyakornok

Feladatok:

  • A cégcsoport saját beruházási projektjeinek (épületállomány fejlesztéseivel kapcsolatos épületgépészeti beruházói feladatok (fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, szellőzés stb.)) előkészítésében, tervezésében részvétel

Junior mérnököket keresünk!

Amennyiben:

  • frissen végzett vagy végzéshez közelálló Villamosmérnök vagy,
  • szeretnéd az iskolai anyagot a gyakorlatban is használni,
  • nem szereted a konzerv megoldásokat,
  • a munkádat nem csak papírra vetve akarod látni

állásajánlat - J-TERV ÉPÍTÉSZ Kft.

Kezdő építészmérnököt (végzettséggel nem rendelkező hallgató esetében nyelvvizsgára várót) keresünk szerkesztői, előkészítői munkára ArchiCAD ismerettel és angol vagy német nyelvtudással nagykanizsai munkahelyre.

E-LIT – Tervezd a jövőd!

Jelentkezz ösztöndíj programunkra, szerezz diplomát, gyakorlati tapasztalatot, és egy 1M FT értékű ösztöndíjat egyszerre!

1 / 1