ÉPÍTÉSZ MÉRNÖK

ÉPÍTÉSZ MÉRNÖK munkatársat keresünk szegedi munkavégzéssel.
Tapasztalat előny, de nem feltétel.

Tájékoztatás az ideiglenes kari vezetői megbízásokról

Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket, hogy Rektor úr felhatalmazása alapján megbízott dékánként javaslatot tettem a kari vezetői, azaz a dékánhelyettesi, intézetigazgatói, kari igazgatói, valamint a tanulmányi osztályvezetői megbízásokra. Rektor úr jóváhagyásával az alábbi kollégák kerültek ideiglenesen megbízásra a Kari Tanács által megválasztandó új dékán hivatalba lépéséig.

Nevezz a NISZ és BME 1app fejlesztő versenyére!

Mozgasd meg a közösséget!

Nevezz közösséget szolgáló mobilalkalmazás fejlesztésével a NISZ és Budapest Műszaki Egyetem (BME) által szervezett 1app alkalmazásfejlesztő versenyre!

Műszaki Ügyintéző

Megújult, nyugat-Európai, automatizálási termékek képviseletét ellátó hazai tulajdonú Kft. Műszaki Ügyintéző pozícióba keres fiatal agilis kollégát.

Az "Év Településszolgáltatója" díj - 2017

A Magyar Közszolgáltatók Egyesülete (MAKE) 2017. évi záró rendezvénye és közgyűlése alkalmával átadásra került az "Év Településszolgáltatója" díj, melyet idén dr. Kiss Tibor karunk tudományos főmunkatársa kapott meg.

Az MH Hadkiegészítő, Felkészítő és Kiképző Parancsnokság parancsnokának pályázati felhívása az Önkéntes Tartalékosok részére folyósítható tanulmányi ösztöndíjról

A Magyar Honvédség Hadkiegészítő, Felkészítő és Kiképző Parancsnoksága ösztöndíjat hirdet önkéntes műveleti és önkéntes területvédelmi tartalékos katonáink részére.

Az ösztöndíj kapcsán az önkéntes szolgálatot vállalók tiszt- és altisztképzésben vehetnek részt.

Tanulmányi Csoport nyitva-tartás

Tisztelt Hallgatóink!

A Tanulmányi Csoport nyitvatartási rendje az év utolsó hetében az alábbiak szerint alakul:

2017. december 27. (szerda) - 2017. december 29. (péntek)

Üdvözlettel,
Tanulmányi Csoport

Tájékoztatás a távhőszolgáltatás szüneteléséről

A Pécs, Boszorkány u. 2. sz. alatti felhasználási helyeken (Elméleti Tömb, Kollégium, Konyha, Labor) 2017. 12. 20-án (szerdán) 8-16 óra között rákötési munkálatok miatt a távhőszolgáltatás szünetel.

Megértésüket előre is köszönjük!