Sikert hozó hétvége

A tavaszi szünetben, 2015. április 8-10. között zajlott karunkon az XXI. Országos Ajtonyi István Irányítástechnikai Programozó Verseny. Amíg a többi hallgató pihenéssel töltötte az első tavaszi napokat, addig 66 fiatal mérnökjelölt három napon át elméleti és gyakorlati feladatok megoldásával volt elfoglalva.

Álláslehetőség

A következő két álláslehetőségre hívnám fel a figyelmet:

Műszaki Rajzoló-Szerkesztő

Konstruktőr-Mérnök

Felvételi és alkalmassági vizsga időpontok, előkészítő tábor

Felvételi és alkalmassági vizsga időpontok:

Szak

Időpont

Építőművész BA

április 27-28.

Osztatlan Építész

április 28.

Ipari termék- és formatervező

április 29.

Építészmérnök Bsc

április 29.

szerkezet-építőmérnök MSc

Május 14. 10.00-12.00 írásbeli A008
Május 15. 10.00-12.00 szóbeli B314

Intenzív felvételi előkészítő tábor időpontja: április 24-26.

Jelentkezni és érdeklődni lehet: tavaszitabor@pmmik.pte.hu

XXI. Országos Ajtonyi István Irányítástechnikai Programozó Verseny

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara 2015. április 8-10. között rendezi meg a XXI. Országos Ajtonyi István Irányítástechnikai Programozó Versenyt. A versenyre 13 hazai felsőoktatási intézmény és két külföldi partnerintézmény 70 hallgatója jelentkezett.  A nagy múltú bajnokságot körforgásszerűen rendezi egy-egy műszaki kar és kilenc év után ismét Pécs, és a Karunk a vendéglátó.

Kari OTDK prezentációs előadássorozat

Szeretettel hívunk minden kedves érdeklődőt a Kari OTDK prezentációs előadássorozat második alkalmára. A programon a XXXII. OTDK Informatika Tudományi, illetve a Művészeti és Művészettudományi Szekcióiba nevezett Pollackos hallgatók ismertetik a tudományos / művészeti diákköri munkájuk eredményét.

archiCad Álláslehetőség

Pécsi építőipari cég keres építészmérnök hallgatót jó archicad ismerettel, alkalmankénti tervezési, felmérési, rajzolási feladatokra.

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívunk minden kedves Érdeklődőt az Építészet Ma előadássorozat 69. epizódjára. Előadónk a 70. életévét betöltő BACHMAN ZOLTÁN DLA építész, mester, képzőművész, tanár, doktori iskola alapító, apa, nagyapa...!
Gyertek el, ismerjétek meg személyét, munkásságát, hivatását, életcéljait.