PTE ÁOK Buszjárat!

Kedves Hallgatók, Oktatók, Munkatársak!

2015. február 6-án ismét elindul a PTE ÁOK buszjárata. Buszjáratunk a PTE minden hallgatója számára elérhető.

Virág Benedek Pályázat

… és dícsérvén a Poézis hatalmát
átnyujtott volna versemért egy almát.

Kosztolányi Dezső

A Professzorok Batthyány Köre tudományos pályázatot ír ki a magyar ifjúság számára az alábbi témákban:
- Két EU-tagország oktatási rendszerének az összehasonlítása
- Tudás és információ. A műszaki fejlődés hatása a műveltségre

NotiGuru verseny mérnököknek, informatikusoknak

A Pollack Expo idején és helyszínén kerül megrendezésre,  2015. február 26-án 13:00-16:00 óra között, a Vigan teremben.

Jelentkezzetek a Telekom - T-Systems Magyarország közösen meghirdetett NotiGuru Laptop Összeszerelési Versenyére!

Diákmatrica osztás

A 2014/2015-2. félében aktív hallgatók az alábi időpontokban érvényesíthetik a diákigazolványukat a kar Tanulmányi osztályán.

In Memoriam prof. dr. Mecsi József

Mecsi József (1945 – 2015)

Váratlan veszteség érte a magyar műszaki felsőoktatást, mérnökképzést, tudományos életet. Életének 70. évében elhunyt prof. dr. Mecsi József, a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának volt egyetemi tanára és dékánja.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar pályázatot ír ki a 2015/2016-os tanévben Erasmus+ hallgatói tanulmányi mobilitási programban való részvételre

Felhívás - IV. Regionális Baranya Open

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar és a Pollino
Team Hungary „IV. Regionális Baranya Open" elnevezéssel csapatversenyt hirdet
robottechnika iránt érdeklődő tehetséges fiatalok számára.
A verseny helyszíne:  Pollack EXPO 2015 - Pécs, EXPO-Center
Időpontja:  2015. február 26-27.