Gyere, táncolj és hagyj nyomot!

2015. február 23-án indulnak újra a Táncoló Egyetem kurzusai. Ebben a félévben egy meglepetéssel várják a szervezők a jelentkezőket: parkettás, tükrös, modern táncteremben lesznek az órák, hiszen a korábbi labdajátékterem felújítását követően méltó környezetbe kerülhetnek a tánc- és mozgáskurzusok.

Grastyán emlékest

A Minerva Könyvtár Egyesület meghívja Önt, kedves családját, barátait a 2015. február 25-én (szerdán) 17,30 órakor kezdődő Grastyán emlékestre.

Gyere, táncolj és hagyj nyomot!

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar pályázatot ír ki a 2015/2016-os tanévben Erasmus+ hallgatói tanulmányi mobilitási programban való részvételre

ORACLE Junior programhoz való csatlakozás

Az Oracle Hungary Kft. a BME Távközlési és Médiainformatikai Tanszék és az ELTE IK Információs Rendszerek Tanszék közreműködésével INGYENES szemináriumsorozatot szervez szakirányú érdeklődéssel rendelkező hallgatók számára.

Pályázat Erasmus+ hallgatói tanulmányi mobilitási programban való részvételre

Kedves Hallgatók,

Megjelent az Erasmus Mobilitás program 2015/2016 akadémiai évre vonatkozó kiírása! Pályázható országok: Ausztria, Dánia, Egyesült Királyság, Finnoszág, Franciaország, Horvátország, Írország, Lengyelország, Németország, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Szlovákia, Törökország.

Hajós György matematikai verseny

A 2015. évi országos „HAJÓS GYÖRGY MATEMATIKA VERSENY” helyi válogatóját 2015. február 17-én 1815-től az A017 -es teremben tartjuk. Szeretettel várjuk az érdeklődő hallgatókat. (Zsebszámológép, függvénytábla használható!)

Diplomadíjas építőmérnökeink

Közlekedéstudományi Egyesület által 2014-ben meghirdetett diplomaterv pályázatra összesen 27 db pályamű érkezett, amelyből a 2015. január 29-i Kibővített Országos Elnökségi Ülésen 12 fő kapott díjazást, köztük két Pollack-os, 2014-ben végzett hallgatónk:

a II. helyezettek között: Nagy Erika Építőmérnök BSc Infrastruktúra ágazat Közlekedési létesítmények szakirány

a III. helyezettek között: Eller Balázs Építőmérnök BSc Infrastruktúra ágazat Közlekedési létesítmények szakirány