Dr. Bachman Zoltán Prima Primissima-díjas

Tizenegyedik alkalommal adták át pénteken este a Prima Primissima-díjakat a magyar szellemi élet, művészet, kultúra, tudomány és sport kiemelkedő képviselőinek a Művészetek Palotájában. Prof. Dr. Bachman Zoltán, karunk Kossuth- és Ybl-díjas egyetemi tanára a „Magyar építészet és építőművészet” kategóriában vehette át a rangos elismerést.

Építész nyíltnap és workshop

Az Irány Pécs nonprofit Kft, a Kulturális LABOR Szociális Szövetkezet, Pécs Megyei Jogú Város VárosMhely és a PTE PMMIK Pollack Manufactura együttmködésének keretében tervezzünk kerékpár tárolókat Pécs város három turisztikailag frekventált helyszínére, egyedi, látványában különleges arcot mutató kivitelben, mely késbb a város meghatározó pontjává válhat az itt élk számára!

A Budai-Városkapu iskola Bártfa utcai intézményegysége, Pécs Megyei Jogú Város VárosMhely, a PTE Mvészeti Kar és a PTE PMMIK Pollack Manufactura együttmködésének keretében tervezzünk a Bártfa utcai általános iskola új arculatának megfelelbelsépítészeti koncepciót a jövgenerációinak!

Pollackos Kick-box siker!!!

HÁRSÁGYI ROLAND (PTE PEAC RFC) Építészmérnök alapszakos hallgatónk a 2013. évi junior I. II. és felnőtt - Full-Contact, Low-Kick & K1 Magyar Bajnokság I. fordulójában Pécsett Full-Contact Low-Kick kategóriában 1. helyezést ért el.

Baranya Megyei Kormányhivatal nyílt napja

A Baranya Megyei Kormányhivatal nyílt napján,2013. november 28-án, csütörtökönaz Építésügyi és Örökségvédelmi Hivatal16.00 és 17.00 közötta Kormányhivatal épületének Dísztermében(Pécs, József Attila u. 10.)filmvetítéssel egybekötött előadást szervez!

Nyílt nap sok vendéggel és sok lehetőséggel

Jó hangulatú Nyílt napot tartottunk 2013. november 22-én, pénteken karunkon. A 400 fős nagyelőadót megtöltő diákok képet kaphattak képzési kínálatunkról, Tan-túra keretében megtekinthették egyetemi campusunkat és kipróbálhatták saját fejlesztésű játékainkat is.

A rendezvényről készült fotókat megtekintheted karunk Facebook oldalán.

Várunk következő Nyílt napunkon 2014. január 24-én!