Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Villamos tervezőmérnök álláslehetőség

Egy pécsi cég, ami nem kisebb nevekkel dolgozik együtt gyakran nemzetközi projekteken is, mint például a P&G, Siemens, Tesla, DHL, Lidl, vagy a BAT.

A szemléletmód egyszerű: modern technológiával, hozzáadott értéket teremteni, legyen szó saját fejlesztésekről (PLC vezérlés, elektronika, hidrogén energetika) vagy európai szintű lakatos munkáról.

A fentiek csak a jéghegy csúcsa, rengeteg érdekes dolgot tudhatsz meg arról a magyar vállalatról, amely most villamos tervezőmérnököt keres.

A feladatok

• Egyedi vezérlő és szabályozó áramkörök tervezése és programozása - leginkább tüzelőanyagcellás területekre.

• Hidrogén tüzelőanyag cellás alkalmazások fejlesztési projektjeiben való részvétel.

• Járműipari villamos hajtások teljesítményelektronikai tervezése.

• Prototípus építésben való részvétel, berendezések összeállítésa és tesztelése.

• Hidrogéntechnológiákban való jártasság megszerzése.

• A műszaki technológiák fejlődésének, a versenytársak eredményeinek folyamatos nyomonkövetése.

Milyen kollégával szeretnének közösen gondolkodni?

• Akinek van már pár tapasztalata teljesítményelektronikai rendszerek fejlesztésében.

• Széleskörű elektronikai, kapcsolás és hajtástechnikai ismeretei vannak.

• Villamosmérnök, mechatronikai mérnök, vagy ezekkel egyenértékű felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik.

• Társalgási szinten van az angol (vagy a német) nyelvtudása.

• Van jogosítványa (B).

• Előny, ha vannak ismeretei a beágyazott mikroszámítógépes rendszerek kapcsán.

Mit tud nyújtani neked a cég?

• Izgalmas projektmunkákat.

• Közös gondolkodást egy 6-8 fős csapatban.

• Folyamatos, színvonalas szakmai képzéseket (belföldi és külföldi képző intézményeknél).

• Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.

• A cég híve a csapatmunkának, a közös gondolkodásnak, az ötletek szabadságának.

• Ugyan a cég pécsi, de ha távolabb laksz, és megtetszik a pozíció, ne zárd ki a lehetőséged,igény esetén van szolgálati lakása, családi háza a cégnek.

• Minden új kolléga egy mentorprogramban vesz részt, így biztosan nem maradsz magadra.

Jelentkezni az alábbi címen lehet: https://www.viapan.hu/hu/allas/villamos-tervezomernoktuzeloanyag-cellas-teruletre-pecs-4819