MultiScience - XXXI. microCAD Nemzetközi Multidiszciplináris Tudományos Konferencia

Konferencia ideje: 2017. április 20-21.
Konferencia helyszíne: Miskolc, Magyarország

A konferencia célja: a Miskolci Egyetem akkreditált tudomány területein tevékenykedő hazai és külföldi kutatóknak, szakembereknek és PhD hallgatóknak lehetőséget biztosítani kutatási eredményeik bemutatására, az eredmények megvitatására, új szakmai és emberi kapcsolatok kiépítésére. A konferenciának külön célja a Miskolci Egyetemen teljesült és jelenleg is folyó TÁMOP projektek tudományos műhelyeiben elért kutatási eredmények ismertetése, széleskörű bemutatása és terjesztése.

A konferencia 2017. április 20-án 1000 órakor plenáris előadásokkal kezdődik, majd a felhívásban szereplő szimpóziumokban folytatja munkáját.