PTE szinten győztes a kaMIKaze

Orfű

A PTE Műszaki és Informatikai Kara idén sem hagyta ki 2019.05.25-én megrendezésre kerülő I. PEAC 3 Tusa vetélkedőt, mely Sárkányhajó - Tekeres Futás - Mini Golf versenyszámokból állt. A PTE Sportiroda által szervezett eseményen 12 csapat indult. A megnyitó után következett az Abaligeti tó körbefutása, melyet 6 lelkes csapattagunk sikeresen teljesített. Közben igen tapasztalt főző csapatunk Mangné Kardos Zita, a Mérnöki és Smart Technológiák Intézet ügyvivő szakértője vezetésével nekilátott a kiadott étel - gulyásleves - elkészítésének.

Ezalatt evezőseink elkezdték a bemelegítést Lukácsi Bernadett, a Balance Fitness és Egészségcentrum vezetőjének vezetésével, melyet ezúton is nagyon köszönünk neki.

A Sárkányhajó csapatok sorsolása következett, mivel a tavalyi 2 győzelem után kiemelt helyre kerültünk, így a selejtezőket kihagyva 3 futamban indult csapatunk. Két szenzációs megmérettetés után következett a döntő, melyet a Kaposvári Egyetem csapata nyert.

Az oktatókból, adminisztratív dolgozókból, hallgatókból, rokonokból és ismerősökből álló csapatot Szentei Balázs, az Információtechnológiai Csoport munkatársa vezette, aki örök lelkesedésével és az előző héten megtartott edzéssel, az ezüstéremig repítette csapatunkat.

Külön köszönet a kiváló fotókért Mosonyi Andreának!

A közös bemelegítések során összekovácsolódott társaságot végig nagyon jó hangulat kísérte, mely az eredményhirdetés eufóriájában és a fantasztikus gulyásleves elfogyasztásával még jobban hatványozódott.

Hálával tartozunk mindazoknak akik hittek bennünk és támogattak, hogy ismét megnyerjük, így levonva az utolsó futam tanulságait, szeptemberben eredményesebbek leszünk és vízre szállunk az aranyéremért.

Köszönjük a Kar vezetőségének erkölcsi és anyagi támogatását, melyet igyekszünk legközelebb is eredményeinkkel meghálálni!

Hajrá PTE! Hajrá MIK! Hajrá kaMIKaze!

I. PEAC 3 Tusa vetélkedőn résztvevő Kollégák - rokonok névsora a következő:

• Csehné Kardos Zita
  • Dormány András