II. BARANYA OPEN

A 2012-ben megrendezett nagy sikerű Baranya Open verseny után idén második alkalommal kerül megrendezésre a “II. Baranya Open” Robotino programozó verseny a „Pollack Expo 2013” c. szakmai kiállításon és konferencián.

CAMPUS HUNGARY PÁLYÁZATOK

A Balassi Intézet a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése országos program" című projektek keretében Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet 2013. április 30. és 2014. augusztus 31. között megvalósítható hallgatói, oktatói és adminisztratív személyzeti mobilitásra.

Válság = kudarc? Válság = lehetőség!

A Garzon Bútor Cégcsoport belsőépítészeti tervezésipályázatot hirdet a cégcsoport budapesti bemutatótermének új designmegjelenésének megtervezésére.