HALLGATÓI ÖTLETPÁLYÁZAT
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata a település főutcájának – Kossuth Lajos utca – köztérépítészeti rendezésére hallgatói ötletpályázatot hirdet.

Össztűz - Lobbantsd lángra a fantáziádat!

A Budapesti Kommunikációs Főiskola köztéri művészeti pályázatot hirdet, amelyen művészeti és műszaki felsőoktatási intézmények hallgatói vehetnek részt. A pályázat célja, hogy olyan kortárs művek számára teremtsen felületet, melyek valamilyen módon a tűz-tematikához kapcsolódnak. A műveket nagyszabású piknik és kiállítás keretében mutatják majd be a nyilvánosságnak.