Fulbright hallgatói ösztöndíjak

Fulbright ösztöndíjra azok a magyar állampolgárok pályázhatnak, akik felsőfokú végzettséggel valamint megfelelő szintű angol nyelvtudással rendelkeznek és az Egyesült Államokban szeretnének továbbtanulni (és/vagy PhD hallgatóként kutatni).

Fiatalok Lendületben Program

Pályázható a Fiatalok Lendületben Program idei pályázati felhívása. Az Európai Bizottság, az Európai Parlament és az Európai Unió tagállamainak megállapodása értelmében létrejött Youth in Action - Fiatalok Lendületben Program célja nemformális nevelési programok támogatása a fiatalok számára.

Erasmus szakmai gyakorlatok

Az Európai Unió LLP/ ERASMUS programjának keretében a Pécsi  Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki Kara a 2011-2012-es tanévre pályázatot hirdet európai intézményekben szakmai gyakorlat folytatására.

BAT gyakornoki program

A British American Tobacco Hungary gépész gyakornok hallgatót keres szakmai gyakorlat eltöltésére.

Application process

Students who would like to apply the course with scholarship have to send their application to the Hungarian Scholarship Board by 15 April, 2011.
Students applying without scholarship have to submit their applications only via our website by 15 May, 2011.