growww2011 Friss Diplomás Program

Kedves Hallgatók! Kedves Friss Diplomások!

Idén 5. alkalommal hirdetjük meg Growww Friss Diplomás Programunkat!

PTE telefon mellékszámok változásai

A PTE telephelyeinek, és telefonrendszerének bővülése és további tervezett átalakításai miatt az Egyetem teljes területén áttérünk ötjegyű hívószámokra.

Az áttérés tervezett időpontja: 2011. április 30 - május 2. Az áttérés időtartama alatt a telefonszolgáltatásban fennakadások lehetnek.

FlexComputing tehetségkutató program

A FlexComputing tehetségkutató program 2010 októberében indult a Flextronics International Kft számítástechnikai eszközöket gyártó szegmensének sárvári és zalaegerszegi gyárában.

Junior tesztmérnök - villamosmérnök

Most végeztél a főiskolán/egyetemen és még nem sikerült elhelyezkedned? Itt a megfelelő lehetőség, hogy valóra váltsd álmaid! Megbízónk egy székesfehérvári székhelyű, amerikai tulajdonú, piacvezető, autóipari beszállító cég. Jelenleg mérnök csapatukba keresünk pályakezdő, az elektronika iránt elkötelezett Junior tesztmérnököket.

Taylor & Francis folyóiratok

Felhívjuk a figyelmet a Taylor & Francis 2011. április 4-én induló ingyenes, két hónapos tesztelési ajánlatára!

L’OREAL-UNESCO MAGYAR ÖSZTÖNDÍJ a Nőkért és a Tudományért

A L’ORÉAL Magyarország és a Magyar UNESCO Bizottság - a Szociális Innováció Alapítvány a Kelet-Európai Térség Fejlesztéséért - útján, a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével - idén már kilencedik alkalommal hirdeti meg ösztöndíjpályázatát a nemzetközi L’ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében.

Szabványok online elérése

Örömmel értesítjük a könyvtár olvasóit és az érdeklődőket, hogy a Magyar Szabványügyi Testület előkészítő munkája befejeződött: 2011. április 1-től a Kar Könyvtárának számítógépeiről használható az MSZT "olvasótermi" szolgáltatása.

Maintenance

Online registration is undergoing scheduled maintenance.
Sorry for the inconvenience, it'll be back by 5th April, 2011.
Until, application can be done by filling in and sending back the application form to summerspecials@pmmk.pte.hu.