Adó 1%

Kedves barátaim, kollégáim, volt és jelenlegi hallgatóim!

Először meg szeretném köszönni azoknak a támogatását, akik tavaly adó 1%-ukkal hozzájárultak alapítványunk sikeréhez. Mi mindent tettünk 2011-ben ezért cserébe? Sok mindent, melyből néhány példa:

-          támogattuk a PTE-PMMIK Környezetmérnök hallgatók szakestjét

-          támogattuk a PTE-PMMIK Környezet mérnökhallgatók kopjafa szögelési ceremóniáit

-          szakdolgozat pályázatot írtunk ki

-          szerveztünk egy nemzetközi hulladékgazdálkodási konferenciát „Wastestorming” 2012 címmel

-           támogattuk a PTE-PMMIK Környezetmérnöki Tanszékét oktatási színvonal javítását célzó eszközök vásárlásával

-          megalapítottuk a Környezetmérnöki Szakkönyvtárunkat

-          készítés alatt áll honlapunk

-          több jeles kutatási jelentést készítettünk el a környezetvédelem számos területén belül, mely kutatásokba a környezetmérnök hallgatókat is bevontuk

-          más civil szervezetekkel együtt dolgozva részt vettünk környezetvédelmi figyelem felkeltő rendezvények szervezésében, lebonyolításában

Jelen levelemmel azokhoz szeretnék szólni, akik még adó 1%-ukkal kapcsolatban nincsenek elkötelezve, illetve azokhoz, akik tavaly is minket tiszteltek meg bizalmukkal. Aki már talált magának nemes célt az adakozásra annak kívánom, hogy felajánlása jó helyre kerüljön, és jól hasznosuljon!

Akik még nem döntöttek azokat szeretném kérni, hogy ha tehetik adó 1%-ukat ajánlják fel a alapítványunknak.

Aki úgy érzi tevékenységünk hasznos, kérjük segítsen bennünket adó1%-ának felajánlásával, és ha teheti tudassa ezt a lehetőségeit ismerőseivel is!

Pollack Mihály Műszaki Kar Környezetmérnöki Alapítvány

ADÓSZÁM: 18303669-2-02.