Arany Hangya Díj 2011

A Tanzer Consulting Kft. 2011-ben is meghirdeti az Arany Hangya Díjat, melynek célja a környezetvédelmi kiválóság elismerésére a hulladékgazdálkodás területén a környezetvédelmi képzést nyújtó felsőoktatási intézmények diákjai számára.

Fűtőpanel formatervezési ötletpályázat

A világ legkorszerűbb elektromos fűtéstechnikai gyártóihoz kínál ugródeszkát az I. Nord-Art Design Pályázat. A norvég székhelyű ADAX, GLAMOX és NOREL cégcsoport világszerte közel 200 000 fűtőpanelt értékesít évente, így egy formabontó ötlet most – a 300.000 forintos fődíj mellett – nemzetközi karriert is ér a tender győztese számára.

Fűtőpanel formatervezési ötletpályázat

PAINT UP! Legyél Te is Virtuális-épületfestő!

Pályázati felhívás Visualpower virtuális épületfestő verseny címmel egyedülálló pályázatot hirdet a Visualpower Kft. A nyílt versenyben bárki részt vehet, aki ki szeretné próbálni a hazánkban még kevésbé ismert architekturális vetítés műfaját.

PAINT UP! Legyél Te is Virtuális-épületfestő!

Pályázati felhívás