Szobrászat és geometria

A tavaly tavaszi félév gyakorlatát követve az ábrázoló geometria oktatás anyagát kiegészítő és szemléletet bővítő előadásokat szervezünk, illetve ilyenekre szeretnénk felhívni minden matematikát, geometriát oktató és hallgató kolléga figyelmét.

Hallgatói ötletpályázat, Garé eredményhirdetés

Lezárult a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kar építész hallgatói számára kiírt ötletpályázat.

Bemutatjuk a beérkezett pályaműveket valamint az ünnepélyes díjátadóról készült képeket.

Innovációs Nap

A Pécsi Tudományegyetem Kutatáshasznosítási és Technológia-transzfer Központ Innovációs Napot szervez, melyre szeretettel vár minden érdeklődőt. A rendezvény keretein belül átadásra kerülnek a "Feltaláló Születik" c. hallgatói ötletpályázat díjai is.

growww2011 Friss Diplomás Program

Kedves Hallgatók! Kedves Friss Diplomások!

Idén 5. alkalommal hirdetjük meg Growww Friss Diplomás Programunkat!