Elkészülni! Vigyázz! KÉSZ!

Utolsó éves vagy, és  szívesen ismerkednél cégekkel mielőtt belépsz a munka világába?
Szeretnéd, ha az önéletrajzodban hallgatóként való munkavégzés is szerepelne?
KÉSZen állsz egy októberben induló gyakornoki munkára?

A Tudásközpont könyvesboltjának őszi kuponfüzete

Dialóg Kaptár Könyvesboltunkban a Dialóg-os könyvekre ezután is 20 % kedvezményt adunk, továbbá a HVG-ORAC KIADÓ könyveit törzsvásárlóknak 10 %-os, diákoknak  15 %-os engedménnyel kínáljuk. Egyéb kiadó könyveire 2013. november 30-ig kedvezményre jogosító bónokat lehet beváltani, melyek 3000 Ft feletti vásárlás esetén 500 Ft engedményt, 8000 Ft feletti vásárlás esetén 1000 Ft engedményt jelentenek. Dekoratív mágneses könyvjelzőt adunk ajándékba annak a kedves Vásárlónak, aki 10.000 Ft felett fizet nálunk szeptemberben, vagy októberben. Életmód és pszichológia témájú könyvválasztékunk is jelentősen bővült az utóbbi hónapokban.

PET-thing

A PET palack, mint talált tárgy képezi egyetemünk két doktorandusz hallgatója által tervezett bútor alapját. Egy új elem bevonásával válik a hulladékból bútorelem.

PET-thing

DIÁKIGAZOLVÁNY ÉRVÉNYESÍTÉS

2013/2014-1. (őszi) félévben

Kérjük a hallgatókat, hogy a szakok szerint meghatározott időpontokat betartva érvényesítsék a diákigazolványaikat a TO. 1-es ablaknál, fogadóidőben.
Köszönjük.

Együtt kezdtük a tanévet!

2013. szeptember 2-án tartotta Karunk Tanévnyitó ünnepségét. Együtt kezdtük a tanévet rektor úrral, a Pollack dékánhelyetteseivel, intézetigazgatóival, tanszékvezetőivel és első éves hallgatóival.

Együtt kezdtük a tanévet!

A Tanulmányi Csoport nyitvatartása

Figyelem!

Felhívjuk hallgatóink figyelmét, hogy a Tanulmányi Osztályon 2013.09.12-én, csütörtökön az ügyfélfogadás szünetel.

Megértésüket köszönve, üdvözlettel: a Tanulmányi Csoport munkatársai

Új dokumentumok Pollack DJKB-től!!!

Új dokumentumok kerültek feltöltésre a Pollack DJKB részéről!!!

Itt találhatjátok:

DOKUMENTUMOK

Dokumentumok:

PMMIK_VAROLISTA_KIIRAS

PMMIK_VAROLISTA_URLAP

PMMIK_SZOCTAM_KIIRAS

PMMIK_SZOCTAM_URLAP

GYAKORLATIOSZTONDIJ_KIIRAS

GYAKORLATOSZTONDIJ_URLAP

Pécs Műszaki Díja

Dr. Balázs Ferenc mérnök, a PTE PMMIK Anyagtan, Geotechnika és Közlekedésépítés Tanszék nyugalmazott főiskolai docense, Pécs Műszaki Díja kitüntetést kapott, melyet 2013. szeptember 1-én  a Város Napján tartott ünnepi közgyűlésen vett át.

Gratulálunk kollégánknak!