Október 4. Óraváltozás

Értesítjük zenetanár mesterszakos hallgatóinkat, hogy október 4-én elmaradnak a pszichológia órák.

Kutatók éjszakája

Tanszékünk a televíziós műsorkészítő felsőoktatási szakképzéssel képviseltette magát a Kutatók Éjszakáján...

Kötetlen pálya - Közösségi közlekedési pályázat hallgatóknak

Az IBM Magyarország kreatív pályázatot hirdet a felsőoktatásban tanulóknak a városi közlekedéssel kapcsolatban.

A kiírást az IBM Magyarország Facebook oldalán olvashatják, és a jelentkezés is ott történik. A maximum 3 fős csapatok feladata, hogy egy közlekedési problémára rávilágító és megoldást is felvázoló infografikával álljanak elő a verseny végére. A pályamunkákat szakmai zsűri bírálja el.

IBM PhD Fellowship Award program

Október 29-ig nyitott a jelentkezés az idei IBM PhD Fellowship Award programra.

Ahogy minden évben, a jelölteket egy doktori képzésben résztvevő oktató nominálhatja a díjra a webes felületen keresztül október 29-ig.

Egy délután, ahol kulcsot adunk a jövődhöz

PTE Alumni Akadémia Karrier Nap

A siker titka ... Izgalmas előadásokkal és karrier szaktanácsadással várunk 2013. október 1-jén 15.00 órától a Tudásközpontba!

A PROGRAMON VALÓ RÉSZVÉTEL INGYENES, DE ELŐZETES REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT.

IFK - Hallgatói ötletbörze - Pályázati kiírás

Egyesületünk, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal „Hallgatói Ötletbörze  Római Part 2100 – Budapest” címen pályázatot ír ki egyetemi hallgatók részére.

A jelen ötletbörzével az IFK Budapest egyik emblematikus városrészének lehetséges vízióit, távoli jövőbeni szerepét és funkcióit kívánja felmérni a jövő szakembereinek mozgósításával.

Ennek elérése érdekében, az IFK lehetőséget kíván nyújtani:

• olyan építészhallgatók véleményének megismerésére, akiket aktívan foglalkoztat Budapest és a Római Part jövőképe,
  • többek között várostervezést, közgazdaságtant, jogot, környezetvédelmet, szociológiát, közlekedéstervezést, urbanisztikát tanuló hallgatók számára, hogy bekapcsolódjanak egy minden kötöttséget nélkülöző alkotó és kreatív pályázati csapat munkájába.

A pályázatok leadásának határideje: 2013. november 4. 12.00 óra

A pályázati kiírást valamint segédletet a www.ifk-egyesulet.hu/otletborze weboldalon találnak.

Hallgatói ötletbörze

Pályázati kiírás

Hacktivity 2013

Október 11-12-én immár tizedik alkalommal újra megrendezésre kerül a Hacktivity, Kelet-Közép-Európa legnagyobb független IT Biztonsági Fesztiválja. 1200 hacker a világ minden tájáról, előadások párhuzamosan két szekcióban, interaktív kiscsoportos workshopok, új, termékdemonstrációs szekció, hardver hacking, lockpicking, live show-k, 24 órán át tartó hackerverseny, igazi fesztiválhangulat és jubileumi esti party!

DAAD ösztöndíjak a 2014/2015-ös tanévre