Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláslehetőség Hallgatók részére!

Tervező asszisztens, Pécs

Elvárásaink:

- 3D tervező programok egyikének ismerete
- Pályakezdő
- 25 év alatti kor (pályázati feltétel)

- Önállóság, kreatív gondolkodásmód
- MS Office programok ismerete

Előny:
- Nappalin, iskolarendszerben szerzett, középszintű OKJ-s bizonyítvány

-  Lakberendező végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

Feladatok:
- A vezető lakberendező munkáinak segítése

- Bekapcsolódás a 3D látványtervezésbe

- Az aktuális projektekhez adatgyűjtés, ügyintézés
- Egyeztetés, kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal

Amit kínálunk:
- Bruttó 122.000 Ft

-  Szakmai mentorként a vezető lakberendező segít elsajátítani a szakma alapjait

-  Fiatalos csapat, biztos háttér

-  Kihívásokkal teli, sokrétű munka

Jelentkezési határidő: 2015. március 15.

A pályázatokat fényképes önéletrajzok és motivációs levél társaságában az alábbi elérhetőségre kérjük küldeni:

Garai Zsófia
zsofi.szitakotokreativsuli@gmail.com

Szitakötő kreatívsuli