Állásajánlat Siemens PLC programozás!

Állásajánlat!

Fiatal villamosmérnököket, mechatronikai mérnököket (BSc, MSc) keresünk tartós külföldi munkavégzésre, Siemens PLC programozásra. Angol nyelvismeret feltétel. Kimagasló szakmai karrier, fiatalos munkakörnyezet, versenyképes jövedelem.

Érdeklődni: Haraszti Róbert, 30/541-2277

More info-->>

Tanulmányi Csoport nyitvatartása

Tisztelt Ügyfeleink!

Értesítjük Önöket, hogy ügyfélszolgálatunkon a szolgáltatások 2013. 08. 22-ig (csütörtökig) munkanapokon, ügyeleti rendben, csak délelőttönként, 8:00 – 11:00-ig működnek.

Köszönjük megértésüket.

Diplomaosztó

A július 6-án tartott oklevélátadó ünnepélyen vehették át tanszékünk végzősei oklevelüket, bizonyítványukat.

A Boszorkány úti Pénztár nyitvatartása

KEDVES KOLLEGÁK, HALLGATÓK!

A BOSZORKÁNY ÚTI PÉNZTÁR LEGKÖZELEBBI NYITÁSA: 2013. 08. 15. CSÜTÖRTÖK

A SZÁNTÓ KOVÁCS LÁSZLÓ ÚTI PÉNZTÁR EGÉSZ ÉVBEN BIZTOSÍTJA A KOLLEGÁK ÉS HALLGATÓK SZÁMÁRA PÉNZÜGYEIK RENDEZÉSÉNEK LEHETŐSÉGÉT. ( MELLÉKE: 22079 )