Ösztöndíjlehetőség Németországban

DBU (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) ösztöndíjprogram

Az ösztöndíjprogram környezetmérnök hallgatók/végzettek részére biztosít lehetőséget szakmai gyakorlat eltöltésére Németországban  a környezetvédelem területén, Németország legnagyobb alapítványának támogatásával.

GYAKORNOKI LEHETŐSÉG VÉGZŐS KÖRNYEZETMÉRNÖK HALLGATÓK RÉSZÉRE

A Tettye Forrásház Zrt. és a PTE PMMIK Környezetmérnöki Tanszék együttműködése révén, 2 fő környezetmérnök hallgató féléves Gyakornoki Programban vehet részt a Tettye Forrásház Zrt.-nél. A Gyakornoki Program célja a hallgatók részére a gyakorlati tapasztalatszerzés lehetőségének biztosítása, illetve – a munkakörükben jól teljesítő hallgatók részére, végzésüket követően – munkaköri státusz biztosítása.

GYAKORNOKI LEHETŐSÉG VÉGZŐS KÖRNYEZETMÉRNÖK HALLGATÓK RÉSZÉRE