TDK - prezentációs verseny

A kari Tudományos Diákkonferencia Hét keretében először rendeztük meg a Prezentációs versenyt.
Az OTDK mintájára szervezett versengésen a szekciók zsűrijei által javasolt dolgozatok - prezentációk vettek részt.

A zsűri elnöke, dr. Orbán József főiskolai tanár, és tagjai , dr. Varga Lajos főiskolai tanár és dr. Perényi László Mihály egyetemi docens szerint, minden bemutatott dolgozat magas szakmai-, és prezentációs technikai színvonalat képviselt.

A zsűri egyhangú döntése alapján Malkó Tibor villamosmérnök BSc hallgató kapta az első díjat, mellyel 50 000 Ft pénzjutalom járt. A második helyezett Hohmann Balázs környezetmérnök BSc hallgató lett. Várdai Attila Építőmérnök MSc hallgató szerezte meg a harmadik helyezést. A második díjért 30 000 Ft , a harmadik helyezésért 20 000 Ft pénzjutalamat vehettek át a hallgatók. Eftimie Izabella , Matyó Edina, Botzheim Bálint, és Gergely Dániel dícséretet kapott. A pénzdíjakat a DJKB jóvoltából tudta szétosztani a zsűri.