Marie Curie CIG (Career Integration Grants)

Pályázható a 7. Kutatási Keretprogram Marie Curie Akció keretén belül kiírt "Career Integration Grants" c. kiírás, mely külföldről hazatérő kutatók alkalmazását teszi lehetővé.

Marie Curie IAPP

Pályázható a 7. Kutatási Keretprogram Marie Curie Akció keretén belül meghirdetett IAPP (Industry-Academia Partnership Pathways) elnevezésű pályázat, mely az ipar és az akadémia közötti kapcsolat erősítését teszi lehetővé.

A pályázat beadási határideje: 2012. április 19.

Sikeres záróvizsgát tett hallgatók,FIGYELEM!

A 2011/2012 őszi félévében sikeres záróvizsgát tett Környezetmérnökök tiszteletére a hagyományoknak megfelelően idén is megrendezésre kerül a kopjafaszögelés.Időpontja: 2012. február 4-én (szombat) 10 óraHelyszíne: a PTE PMMIK Főbejárata felett található kopjafáknálA tradíciót követően kerül sor a Diplomaosztó ünnepségre.Időpontja: 2012. február 4-én (szombat) 12 óraHelyszíne: PTE PMMIK A010 (400 fős előadó)