KEOP-7.9.0/12 Stratégiai tervezés és projektelőkészítés

A konstrukció alapvető célja a stratégiai tervezés, vagyis a 2014-20-as programozási időszak tervezéséhez szükséges, környezetvédelmi, vízügyi, természetvédelmi és energetikai stratégiák kidolgozása, illetve olyan országos jelentőséggel bíró, jelentős forrásigényű környezetvédelmi, vízügyi, természetvédelmi és energetikai projektek/programok előkészítése, melyek a 2014-2020-as tervezési időszakban kerülnek megvalósításra és jelentős előkészítési/megvalósítási időigényük és a forrásfelhasználásra gyakorolt jelentős hatásuk miatt előkészítésük megkezdése a programozási időszak megkezdését megelőzően indokolt.

Minisztérium, központi szakmai költségvetési szerv (NEKI, VIZIG, OVF), kiemelt országos projektgazda (Ős-Dráva Projekt - Baranya Megyei Önkormányzat) pályázhat, egytem nem. A szakértői kompetenciák több vonatkozásban is érintik a Műszaki és Informatikai kar képzési-kutatási területeit.

A pályázat 2013. január 15-február 28 között nyújthat be.

További információ: www.energiakozpont.hu