Madách Imre tér hallgatói tervpályázat

A Városépítészetért Alapítvány, és Budapest Főváros VII. kerületErzsébetváros Önkormányzata hallgatói pályázatot hirdet a Budapest VII. kerület, Madách Imre térés Madách Imre út rendezésére.

Váltsd valóra…PTE Karrier Börze 2012

Idén tavasszal is megrendezésre kerül a Pécsi Tudományegyetemen a karriertervezés, álláskeresés témájára fókuszáló Karrier Börze. A felkészítő programokat és a munkáltatók-álláskeresők személyes találkozásának lehetőségét összevontan, egy helyszínre és időpontra koncentráljuk, 2012. április 25-re, az Egyetem Ifjúság úti campusának aulájába.

FP7 keretprogramhoz kapcsolódó támogatások

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap kezelőjeként új innovációs pályázati felhívásokat hirdet az Új Széchenyi Terv keretében. Az első körben öt pályázati konstrukció jelenik meg, összesen 13,4 milliárd forint keretösszeggel.