Szabadtéri beton bútor, vagy bútorcsalád - Hallgatói ötletpályázat

A pályázat célja egy szabadtéri beton bútor, vagy bútorcsalád megtervezése, majd annakegy következő szakaszban történő megvalósítása. A feladat érdekessége, hogy a kiíró nemcsak a formára, hanem annak megvalósításához szükséges zsaluzatra is kíváncsi. A betonanyagának, minőségének meghatározása a pályázati szakaszban nem szükséges, deopcionálisan csatolható ezzel kapcsolatos információ is.

Fusce convallis ipsum

Vivamus placerat odio at ante elementum sagittis. Mauris blandit vestibulum faucibus. Donec quis sapien in diam consectetur consectetur. Proin ac neque nec arcu rutrum hendrerit sed auctor dolor. Nam et lorem lectus. Suspendisse pharetra interdum dolor id semper. Vivamus sodales, massa ut mollis posuere, nisi sapien tristique mauris, vitae molestie enim purus quis turpis.