Quisque sed enim nisl

Duis vitae orci vel ante rutrum aliquam sed sed ante. Phasellus ut arcu enim, eu molestie justo. Phasellus at elit purus. Suspendisse potenti. Quisque sodales semper metus, in lobortis turpis iaculis auctor. Integer ullamcorper ipsum sed quam mollis malesuada ac a libero. Nam urna libero, condimentum at faucibus ac, adipiscing vitae velit. Etiam leo tortor, ornare quis porta bibendum, varius vel nibh.

Pályázati felhívás Erasmus oktatói ösztöndíjra

Az Európai Unió LLP/ERASMUS programjának keretében a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kara pályázatot hirdet Erasmus oktatói mobilitásban való részvételre, a 2012-2013-as tanévre.

Design nyelviskola - DEFO

A defo labor designnal, művészettel, építészettel és kutatással foglalkozó kreatív platform.