Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláshirdetés - villamosmérnök

A British American Tobacco Hungary a nemzetközileg elismert multinacionális cégcsoport Magyarországon piacvezeto leányvállalata.
Pécsi Termelési és muszaki osztályunkra keresünk villamosmérnök munkatársat.

Feladatok:
  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb muködés és munkavégzés érdekében
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • A muszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenorzése
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése

Elvárások:
  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Felhasználói szintu számítástechnikai ismeret
  • Csapatorientáció
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló döntéshozatal
  • Belső motiváció
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

A munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklodését, várjuk jelentkezését az alábbi email címen: zita_lakosa@bat.com