Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - villamosmérnök

Villamosmérnök, Fejlesztőmérnök: áruvédelmi, biztonságtechnikai eszközök fejlesztése

Áruvédelmi, biztonságtechnikai eszközök fejlesztésével, gyártásával, telepítésével, üzemeltetésével foglalkozó budapesti vállalkozás keres munkatársat szakirányú mérnöki végzettséggel, budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • új és meglévő áruvédelmi eszközök fejlesztése, tesztelése
  • elvi kapcsolási rajzok elkészítése
  • nyomatott áramkörök tervezése kettő és több rétegben
  • szoftver fejlesztésében részvétel
  • fejlesztési prototípusok megvalósításában, bemérésében, tesztelésében részvétel
  • tesztelési eljárások kidolgozása
  • telepítéssel, karbantartással kapcsolatos munkában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • nyomtatott áramkör tervező szoftver használatában szerzett tapasztalat
  • PIC, AVR, ARM programozási ismeretek
  • digitális, analóg tervezési ismeretek
  • beágyazott vezérlő programozása C nyelven
  • precizitás
  • együttműködési készség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • rugalmasság
  • vezetői engedély (B kategória)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MCU és PC szoftver fejlesztői tapasztalat
  • hardver tervezésben, tesztelésben való jártasság
  • gyakorlati tapasztalat vagyonvédelmi rendszerek szerelésében
  • saját gépkocsi
  • alapfokú idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • csapatmunkában való részvétel

fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével
Vágó Melinda: 06209506096 , email: vago.melinda@rcsecurity.hu