2018 - Hallgatói Kiválósági Ösztöndíj

A PTE MIK pályázatot ír ki az EFOP-3.4.3-16-2016-00005 azonosítószámú, „Korszerű egyetem a modern városban: Értékközpontúság, nyitottság és befogadó szemlélet egy 21. századi felsőoktatási modellben” című pályázat keretében a kiváló hallgatók tevékenységének és bemutatásának anyagi támogatására. A „Kiválósági Ösztöndíj” benyújtásának határideje: 2019. február 28.

A program célja, hogy díjazza a különböző területen (tanulmányi, szakmai, szakkollégiumi, publikációs, sport stb.) nyújtott és dokumentálható hallgatói teljesítéseket, s ösztönözze a hallgatókat ezen teljesítések bemutatására, publikálására különböző egyetemi rendezvényeken.
Pályázni kitöltött jelentkezési lappal, s a kiírás szerinti mellékletekkel lehet, hallgatónként legfeljebb 50.000,- Ft/hó/fő ösztöndíjra a 2018/19-es tanév II. szemeszterében, 4 hónapra.

A pályázatokat a benyújtási határidőt követő öt munkanapon belül bírálja el a Kari Pályázati és Ösztöndíj Bizottság.

2018/2019. tanév II. félévre kiírt hallgatói ösztöndíjak nyertesei

Név Szak Évfolyam

Bocz Gabriella Építőművész (MA) 1.
György Attila Sándor         Építészmérnöki (BSc) 1.
Fekete Zsófia Odett Építőművész (MA) 1.
Bozsér Olivér Gépészmérnöki (BSc) 2.
Vukovics Vivien Építőművész (BA) 1.
Gazdag Gábor Építészmérnöki (BSc) 3.
Mayer Roland István Mérnök informatikus (BSc) 3.
Tarr Zsuzsanna Építész osztatlan 5.
Ördög Valentina Építőművész (MA) 1.
Novák Balázs László Építészmérnöki osztatlan          5.
Elhadad Sara Mohammed Reda Ali Elsayed Építészmérnöki PhD  3.
Juhász Hajnalka Építészmérnöki PhD  1.