PowerUP! Nemzetközi innovciós verseny

Hogyan válhatnak a magyar energetikai, mérnöki startupok sikeressé a nemzetközi piacon?

Hogyan tudja segíteni céljaik elérését Közép-Európa legnagyobb energetikai versenye, az InnoEnergy által szervezett PowerUP?

A 2018. május 8-án megrendezésre kerülő hazai döntő győztese bejut az európai nagydöntőbe, melyet idén Prágában rendeznek június 19-én. A végső győztes 30.000 EUR pénzbeli nyereménnyel lesz gazdagabb, ezen túl minden helyezettnek lehetőségek nyílik az InnoEnergy Highway® programjában való részvételre, amely segít a terveket üzleti valósággá fejleszteni. A program széles körű támogatás mellett akár 150.000 eurós juttatást is kínál a vállalkozások számára, segítve a nemzetközi piacra lépést.

Jelentkezési határidő: 2018. április 19.

Bővebb információ