Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Műszaki előkészítő gyakornok álláslehetőség

Műszaki előkészítő gyakornokot keresünk budapesti partnerünk csapatába.

Bér: bruttó 1600 Ft/ óra (25 év alatt ez a nettó)

Munkaidő: kezdés: 7-9 óra között, befejezés: 17 óra

Minimum 4 nap vagy napi 6 óra, de akár heti 40 óra is lehetséges.

Munkavégzés helye: Budapest/Zugló

Feladatok:

    — Mennyiségi kimutatások készítése

    — Szerződések, teljesítés igazolások adminisztrálása

    — Árajánlatok előkészítése

    — Anyagrendelések kezelése

    — Belső nyilvántartások vezetése

    — Előkalkuláció, utókalkuláció készítése

    — Pályázati dokumentációk összeállításában részvétel

Elvárások:

    — Folyamatban lévő aktív vagy passzív nappali tanulmányok egyetemen

    — Felhasználó szintű szintű MS office ismeret

    — Pontosság, megbízhatóság

Előnyök:

    — Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    — Megbízható, stabil hosszútávú munkalehetőség

    — Szakmai fejlődés támogatása

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehetséges.

E-mail címünk: jelentkezes.eger@diakallas.hu

(Tárgyban meg kellene jelölni a betölteni kívánt pozíciót.)

Kérdés esetén telefonos elérhetőségünk: 06 70 409 8342.