Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Villamosmérnök projektvezetőt keres az EU-Solar Zrt.

Az EU-Solar Zrt. kivitelezési projektjeihez tartozó feladatok, folyamatok koordinálása, menedzselése.

Feladatok:

- HMKE napelemes rendszerek tervezése lakossági és KKV ügyfelek részére.

- Műszaki felmérések kiértékelése, árajánlat készítés.

- Kivitelezési terv dokumentáció összeállítása.

- Villamosrajzok és látványterv készítése.

- Projektek előkészítése, adminisztráció, kivitelezés támogatás.

- Együttműködés társosztályokkal, alvállalkozókkal.

Elvárások:

- Erősáramú villamosmérnöki végzettség

- Projektvezetés ismeretek

- Tervező szoftverek felhasználói szintű ismerete (AutoCad)

- Precíz, felelősségteljes munkavégzés

- Magabiztos számítógépes felhasználói- és irodai alkalmazás ismeretek

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

- Jogosítvány

Előny:

- szakirányú tapasztalat

- napelemes rendszerek ismerete

- villamos tervezői jogosultság, FMV jogosultság

- látványterv készítési alapismeretek

Amit nyújtunk:

• Versenyképes jövedelem

• Modern, professzionáis irodai munkakörnyezet.

• Stabil, hosszútávú munkalehetőség

• Támogató, közvetlen csapat

Munkavégzés helye:

Pécs 7630, Koksz u. 127.

Jelentkezés: Küldje el fényképes önéletrajzát a hr@eu-solar.hu e-mail címre.