2 napos kerékpártúra PTE munkatársak és családtagjaik részére

Időpont:
2 napos kerékpártúra PTE munkatársak és családtagjaik részére
Időpont: 2023.07.08 – 09.

Találkozó 2023.07.08. /szombat/ reggel 9:00 óra Mohácson a Mohácsi Kórház parkolójában (Mohács, Szepessy tér 7, 7700). Az autók parkolását zárt parkolóban tudjuk biztosítani.

Mohácsról a horvátországi Eszékre túrázunk az Euovelo 6-os számú kerékpárút mentén.  A túra során napi kb. 70 kilométert fogunk megtenni.

1.  nap: Mohács – Kölked – Darázs – Karasica – Kiskőszeg – Vörösmart – Csúza – Frigyesföld – Katalinpuszta – Kozjak – Dunaipuszta – Kopács – Bellye – Eszék.2.
  2.  nap: Eszék – Bellye – Várdaróc – Laskó – Albertfalu – Hercegszőlős – Csúza – Vörösmart – Darázs – Béda – Kölked – Mohács.

Az útvonal többnyire sík terepen halad, azonban kisebb szintkülönbségek lesznek. A túra 15-17 km/h közötti átlagsebességet igényel, ezért stabil kerékpártudással rendelkezők jelentkezését várjuk. Gyerekek esetén kiemelten kérjük, hogy csak a fentieket biztosan teljesíteni tudó 12 év feletti gyerekeket regisztráljanak, mert visszafordulásra, lassúbb tempóban haladásra nincs lehetőség!

A túrára jelentkezni a PTE – A Családokért weboldalon a https://csalad.pte.hu/esemenyek/kerekpartura_hataron_innen_es_tul  2023.06.19. /hétfő/ 08:00 órától 2023.06.23. /péntek/ 16:00 óráig.

A jelentkezés feltétele, hogy a regisztrációt követően 6 000 Ft/fő előleg kerüljön befizetésre a szervezők részére. A befizetési szándékot, időpontot előzetesen e-mailben jelezni szükséges a dulanszky.jeno@pte.hu email címre. A befizetés helyszíne: Kancellária, Szántó Kovács János utca 1/b, földszint 24-es iroda.

Eszéken a szállás, a vacsora és a reggeli, illetve másnap egy ebéd PTE dolgozók és családtagjaik részére támogatott.

A túra tervezett létszáma 58 fő (A létszámkorlátra és a költségekre tekintettel a hozzátartozók esetében a családi kapcsolat igazolását kérjük, egy család max. 5 fővel regisztrálhat.).

További információ: dulanszky.jeno@pte.hu