A stresszmentes és érdekfeszítő előadás titkai -előadás

Időpont:

Mi vár rád az előadáson?
Egy komplex és intenzív élmény, mely kiragad a megszokott életedből - új retorikai-előadástechnikai és storytelling utakon indítva el.

Az előadást tartja:
Győrffy Kinga, retorikai-storytelling tanácsadó és tréner, egyetemi oktató és kutató

Az elmúlt tizenhét évben több száz felső- és középvezető, vezető szakember, startupper, értékesítő, kutató és oktató retorikai-storytelling fejlesztésében, illetve felkészítésében vett részt - Európa-szerte, a legkülönfélébb iparágakban és szakterületeken.

Az előadás időpontja: 2024.04.24. (szerda) 18:00-20:00
Az előadás helyszíne: Tudásközpont

Főbb témakörök:

• A figyelemfenntartás esélye és eszközei - az infobezitás és figyelmi válság korában
  • Információátadás vs. inspiráció
  • Miben rejlik a történetmesélés varázsa? Hogyan kerüld el a sztorizgatás csapdáját? Hol keresd a történeteidet? Hogyan mesélj történetet 1 mondatban?
  • A kiállás üzenet-értéke
  • Lámpaláz-szelídítés: ne legyőzni akard - ültesd magad mellé!
Miért érdemes részt venned?

Nyitott és ingyenes előadásaink mindegyikére szeretettel várjuk a PTE leendő, jelenlegi és egykori hallgatóit, munkatársait, valamint minden további kedves érdeklődőt!

Regisztráció: