“A varázslatos alma” - alkotó-fejlesztő mesefoglalkozás - fogódzók a teljes élet felé vezető úton

Időpont:

Egy királylány kezét – a beteljesedett életcélt - sokféleképpen el lehet nyerni. Ha kíváncsi vagy a három szerencsét próbáló fivér történetére, rajtuk keresztül arra, hogy a te életedben miként jelenik meg a mese ősi bölcsessége, várunk szeretettel!

A foglalkozáson egyéni és csoportos feladatok, alkotás útján kapcsolódunk össze a mesével.

A tréninget tartja:
Kalapos Judit Edina
, mentálhigiénés szakember, Metamorphoses® alkotó-fejlesztő meseterapeuta

A tréning időpontja: 2024.04.17. (szerda) 15:00-18:00
A tréning helyszíne: PTE KTK B323/1 terem

Főbb témakörök:

• készségeink, erőforrásaink tudatosítása
  • önismeret mélyítése
  • aktuális élethelyzetre rátekintés
Miért érdemes részt venned?

Egy tréning/workshop piaci ára 80-100 000 forint között mozog, azonban a Karrier Iroda által szervezett tréningek/workshopok a PTE hallgatói és frissdiplomásai számára térítésmentesek.

Az esemény regisztrációhoz kötött!
Jelentkezési határidő: 2024. április 14. (vasárnap) 23:55

Helyszín: PTE-KTK B323/1