Kommunikálok, tehát vagyok - Mit üzensz a környezetednek a szavaiddal és a testbeszédeddel?

Időpont:

A mindennapjaink jelentős részét emberek között töltjük. A másokkal való interakcióink során egyáltalán nem mindegy, hogy mit üzenünk a környezetünknek mind a kimondott szavainkkal, mind a testbeszédünkkel, mimikánkkal, hanghordozásunkkal. Gondoljunk csak bele, milyen meggyőző az az előadó, akinek a testbeszéde tökéletesen illeszkedik a szavaihoz, míg mennyire össze tudunk zavarodni, ha valaki mást mondd ki hangosan, mint amit kommunikál az arckifejezésével! A verbális és nonverbális csatornákon közvetített információk összhangja jelentősen megkönnyíti és gördülékennyé teszi minden interakciónkat!

Gyere el a workshopra, ahol alaposan megismerheted a kommunikációs stílusod és interaktív feladatokon keresztül kipróbálhatod magad különböző helyzetekben annak érdekében, hogy a verbális és nonverbális kommunikációd minél jobban összhangba kerüljön!

A tréninget tartja:

Őry Fanni, pszichológus, tréner és coach. Jelenleg doktoranduszként kutatja a nők attitűdjét a kozmetikai műtétekkel kapcsolatban. Továbbá a PTE-s hallgatók mentális egészségéhez nemcsak tréningek és workshopok keretében, hanem diáktanácsadóként is igyekszik hozzájárulni.

Az esemény regisztrációhoz kötött!

Jelentkezési határidő: 2024. április 7. (vasárnap) 23:55
Helyszín: PTE-BTK B402

Regisztrálni a Karrier Iroda honlapján, a bejelentkezést követően tudtok!

Tudnivalók a jelentkezéshez:
Kérjük, jelentkezéskor vedd figyelembe, hogy megfelelő-e a workshop időpontja és jelen tudsz-e lenni rajta végig.
Órai hiányzás esetén tudunk igazolást adni.
Olyan e-mail címet adj meg, amit rendszeresen ellenőrzöl, munkatársunktól ugyanis e-mailes visszajelzést fogsz kapni a jelentkezésedről. Kérjük, egy válasz e-maillel jelezd majd, biztosan számíthatunk-e rád a workshopon.
Amennyiben valami közbejön, és mégsem tudsz részt venni, arra kérünk, azt legkésőbb 24 órával a workshop kezdete előtt jelezd valamelyik elérhetőségünkön.

Szeretnénk figyelmeztetni, hogy 24 órán belül lemondott workshop, tréning vagy tanácsadás után csak a következő szemeszterben áll módunkban fogadni Téged!

Egy tréning/workshop piaci ára 80-100 000 forint között mozog, azonban a Karrier Iroda által szervezett tréningek/workshopok a PTE hallgatói és frissdiplomásai számára térítésmentesek.