Prezentációs nap- PTE MIK Építészképzés

Időpont:

A PTE MIK Építész Szakmai Intézete szervezésében megvalósuló Prezentációs Nap alkalmat ad arra, hogy az előző szemeszter legjobb hallgatói munkái publicitást kapjanak a szak összes hallgatója és oktatója jelenlétében alapvetően azzal a céllal, hogy láthatóvá váljanak az építészműhelyek eredményei, illetve komoly motivációval kezdődjék a szemeszter, mind a hallgatói, mind az oktatói részről.

Szintén a Prezentációs Nap során kerül sor a következő szemeszter feladatainak, terveinek és lehetőségeinek ismertetésére, köztük a pályázatok, tervezett workshopok, nyári művésztelepek előzeteseivel.

A III. Prezentációs nap előadásait hallgatói munkákból válogatott kiállítások, a KÉK kiadó gondozásában megjelent Thrust Your Architect című könyv bemutatása, és szakmai  kerekasztal beszélgetés kísérik.

A kerekasztal-beszélgetés résztvevői:

Getto Tamás, Lukáts István (állami főépítész, Baranya Megyei Kormányhivatal, Építésügyi Osztály),

Karlovecz Zoltán (Karlovecz Építésziroda Kft.), Tamás Anna Mária (A+ Építész Stúdió),

Sztranyák Gergely (Pécsi Tudományegyetem)

Moderátor: Kiss Ágnes (KÉK- Contemporary Architecture Centre),

Schmidt Márti (KÉK- Contemporary Architecture Centre)

Helyszín: PTE MIK Boszorkány utca 2. A-010 Előadó