2018 - Közéleti Ösztöndíj

A PTE Műszaki és Informatikai Kara pótkiírást hirdet a EFOP-3.4.4-16-2017-00004; "A felsőoktatásba való bekerülést elősegítő készségfejlesztő és kommunikációs programok megvalósítása, valamint az MTMI szakok népszerűsítése a Pécsi Tudományegyetemen" című pályázat keretében a hallgatók közéleti tevékenységének anyagi támogatására. A „Közéleti Ösztöndíj” benyújtásának határideje: 2019. április 15.

A program célja, hogy ösztönözze a hallgatók közéleti munkáját és támogassa a beiskolázási marketing feladatokban, középiskolákkal való együttműködésben szerepet vállaló jelentkezőket.

Pályázni kitöltött jelentkezési lappal lehet, hallgatónként legfeljebb 50.000,- Ft/félév/fő ösztöndíjra a 2018/19-es tanév II. szemeszterében, 4 hónapra.

A pályázatokat a benyújtási határidőt követő öt munkanapon belül bírálja el a Kari Pályázati és Ösztöndíj Bizottság.

2018/2019. tanév II. félévre kiírt hallgatói ösztöndíjak nyertesei:

Név Szak Évfolyam

Szintén Bianka Építőművészet (PhD/DLA) 2.
Bene Mátyás Péter Mérnökinformatikus (BSc) 4.
GUEROUI Asma Civil Engineering (Structural Engineering) MSc         2.
KHALID Muhammad Furham Computer Science Engineering (BSc) 2.
ULAANKHUU Khulan Civil Engineering (BSc) 2.
PARKASH Kailash Electrical Engineering (BSc)         2.
KHAWAJA Minahil Civil Engineering (BSc) 2.
KASHKASH Saied Civil Engineering (Structural Engineering) MSc         1.
KHAN Shahab Wali Computer Science Engineering (BSc) 3.
AKEEL Zarish Computer Science Engineering (MSc) 1.