2021. augusztus 18-22. Kodály Központ tetőterasz & park : Kodály Aperitif - A zene zamata

Kodály Aperitif. Kultúrszomjoltó, szabadtéri zenei programsorozat. Gasztrokalandok. Családi programok. Találkozások, felfedezések egy merőben új helyszínen.

Kóstolgassuk együtt a muzsikát, töltsük meg a teraszt, a pokrócokat!

A hatályos rendelet szerint az államalapítás emlékünnepe keretében megrendezésre kerülő Kodály Aperitif programjai korlátozás nélkül látogathatóak.

A következő  előadásra 20%-os kedvezményes jegyeket biztosít ZsÖK NKft a PTE dolgozóinak. Nem kell  név szerint befoglaltatni a helyeket, a pénztárakban  a  jelen e-mailre elég  hivatkozni – az ajánlat a koncertek előtti napig érvényes!

Nincs  időbeli és darab korlát, de a kedvezmény  csak  a  pénztári vásárlás esetén elérhető,  online nem  érvényesíthető!

Köszönettel  várnak  szeretettel  minden érdeklődőt  !

A rendezvények programajánlója a következő mellékletben érhetőek el: MELLÉKLET