2023 PTE INNOVÁCIÓS DÍJ

A Pécsi Tudományegyetem kiemelt célja, hogy az oktatás, valamint a tudományos tevékenység mellett a régió és az ország meghatározó kutatás-fejlesztési és innovációs központja is legyen. Ennek keretében kiemelt fontosságot tulajdonítunk az egyetem azon oktatóinak/kutatóinak, PhD-hallgatóinak és hallgatóinak támogatására, akik olyan innovatív megoldásokon dolgoznak, amelyek rendelkeznek akkora üzleti értékpotenciállal, amellyel a PTE eredményesen tud megjelenni a hazai vagy akár a nemzetközi piacon.

Pályázati beadási határidő: 2023. április 17. 12:00

Bővebb tartalom

A pályázatnak az alábbiakat kell tartalmaznia:

a) Hiánytalanul kitöltött pályázati adatlap aláírva

b) Jogi nyilatkozat aláírva

c) A pályázat szakmai anyaga minimum 3 gépelt oldal becsatolva az alábbiak szerint:

• Részletes leírás a megoldott probléma és a megoldás kifejtésével (min. 2 oldal)

• Üzleti koncepció a szellemi alkotás piaci alkalmazhatóságának, felhasználási lehetőségeinek leírása, releváns piac, érdekelt cégek bemutatása, valamint a hasznosításra vonatkozó elképzelések ismertetése (min. 1 oldal)

• Elektronikus formátumban rendelkezésre bocsátott ábra/folyamatábra/illusztráció

A benyújtáshoz szükséges formanyomtatványok jelen kiírás mellékletében érhetőek el.

Pályázat mértéke:

Mindhárom kategóriában (Orvos-, egészség- és élettudományi Innovációs Díj, Természettudományi és műszaki Innovációs Díj, Társadalomtudományi és alkalmazott művészeti Innovációs Díj) pénzjutalom: bruttó 100.000 Ft

Hasznos linkek, adatlap:

Innovációs díj 2023_0.docx (live.com)