Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

A Dél-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság Felszíni Vízkészlet-Gazdálkodási Referens munkakör betöltésére keres álláskeresőket

A Dél-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság Álláspályázatot Hirdet Felszíni Vízkészlet-Gazdálkodási Referens munkakör betöltésére.

Jogviszony típusa: 1 évre szóló határozott idejű, de határozatlan idejűre meghosszabbítható közalkalmazotti jogviszony, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés kezdete: Az állás 2024. december 1-től tölthető be

Munkavégzés helye: DDVIZIG központ, 7623 Pécs, Köztársaság tér 7.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkakör: Felszíni vízkészlet-gazdálkodási referens

Feladatkör: Felszíni vizeket érintő víz-, vízkészlet- és vízgyűjtő-gazdálkodási feladatok ellátása, mint például vízmérlegek felállítása, szakmai vélemények és vagyonkezelői hozzájárulások kiadása, területi vízgyűjtő-gazdálkodási tervek felülvizsgálata.

Jogállás és bérezés: A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, kollektív szerződés szerint

Elvárások:

  •  Büntetlen előélet
  •  Magyar állampolgárság
  •  Felsőfokú szakirányú (elsősorban építőmérnöki, esetleg környezetmérnöki, geográfus stb.) végzettség

Előnyt jelent:

  •  Szakmai tapasztalat
  •  Térinformatikai ismeretek
  •  HEC modellezési ismeretek
  •  Középszintű, használható angol nyelvtudás

Benyújtandó dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló oklevél másolata

Benyújtás határideje: Folyamatos

Benyújtás módja: Elektronikus úton, Győri Gabriella részére, az iktato@ddvizig.hu