A pécsiek remekeltek az irányítástechnikai programozó versenyen

„A pécsiek remekeltek az irányítástechnikai programozó versenyen” – adta hírül a szegedma.hu internetes portál hallgatóink újabb sikerét. Három fős csapatunk a XVIII. Országos Irányítástechnikai Programozó Verseny első helyezése mellett a legjobb házi feladatnak járó különdíjat is elhozta.

A 2012. április 11-13. között megrendezésre kerülő programozó versenynek a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara adott otthont, melyre ebben az évben 20 csapat nevezett.

A jók között is a legjobbak, ezúttal Malkó Tibor, Pap Zoltán és Kisander Zsolt villamos hallgatóink voltak.

A csapatot Helmich József tanszékvezető úr készítette fel.  Áldozatos munkáját nem csupán a versenyeredmények dicsérik, hanem azok a végzős hallgatók Európa szerte, akik korábban értek el helyezéseket PLC versenyeken vezetésével. Köszönőleveleikben kiemelkedő fontosságot tulajdonítanak a versenyeken való részvételi lehetőségeknek.

E szép villamos sikerhez ezúton gratulálunk!