A PTE Fenntartható Fejlődésért Szakkollégium felvételt hirdet a 2023/2024-es tanévre

Ha aggódsz a környezetrombolás és környezetszennyezés miatt és ha szívesen csatlakoznál egy jókedvű egyetemi csapathoz, amely tenni szeretne egy zöldebb, tisztább, környezettudatosabb jövőjéért, itt a helyed!

Jelentkezéseket BA/MA/PhD, vagy egységes osztatlan képzésben résztvevő, a PTE karok valamelyikén tanuló hallgatóktól várjuk!

Amit az FFSZ a hallgatóknak nyújt:

• környezettudatos közösség
  • publikációs lehetőség és konferencia-előadás
  • koordinált kutatómunka
  • közös programok, remek hangulat
  • szakkollégiumi kurzusokon új ismeretek elsajátítása, ismert előadók meghívása
  • ösztöndíjlehetőség (karonként változó támogatási rendszer)

A felvételihez szükséges dokumentumok:

• Word dokumentumban szerepeljen: név, Neptun kód, születési év, kar és szak + rövid kutatási terv, azaz mik a céljai a szakkollégiumban, mint szakkollégista.
  • A meghosszabbított jelentkezési határidő 2023. október 6. (péntek).

A jelentkezéseket a szakkollégiumi vezető tanárok címére, a farkas.judit@pte.hu és glied.viktor@pte.hu címre juttassák el.