A PTE Soron Kívüli Sport és Parasport Ösztöndíj

Felhívjuk a figyelmüket a PTE Soron Kívüli Sport és Parasport Ösztöndíj pályázati felhívására!

Tisztelt Hallgatók!

A PTE Soron Kívüli Sport és Parasport Ösztöndíj célja, hogy támogatást nyerjen azoknak a hallgatóknak a kiemelkedő sportolói vagy sportszakmai tevékenysége, akik valamilyen nemzetközi versenyre kiajánlást nyernek el, azonban nem rendelkeznek a részvételhez szükséges megfelelő anyagi háttérrel.

Az ösztöndíjpályázatok benyújtási határideje: az egyetemi világverseny, a nemzetközi egyetemi verseny, illetve az egyetemhez nem köthető nemzetközi verseny időpontját megelőző legalább 60 nap (ettől eltekinteni csak különös méltánylásra okot adó esetben lehet).

A pályázat benyújtásával és a benyújtandó dokumentumok körével kapcsolatban a következő linken találhatók információk: