A stresszmentes és érdekfeszítő előadás titkai - Előadás és Tréning

Miért érdemes eljönnöd?
Előadás - Egy komplex és intenzív élményre számíts, amely kiragad a megszokott sablonodból és egy újfajta retorikai-előadástechnikai és storytelling úton indít el.
Tréning - A fejlesztés eredményeként olyan eszköztárral fogsz rendelkezni, amely a legkülönfélébb nyilvános beszélői/előadói helyzetekben - egyetemi előadások, konferenciák, meetupok, podcast-beszélgetések, többfős tárgyalások során - segít majd téged, hogy átütő erővel meggyőzően és emlékezetesen képviselj értékeket és eredményeket.

1. GYÖRFFY KINGA ELŐADÁS

A stresszmentes és érdekfeszítő ELŐADÁS TITKAI – ELŐADÁS (ÉLŐ)

Főbb témakörök – ízelítő a tematikából:

• A figyelemfenntartás esélye és eszközei - az infobezitás és figyelmi válság korában
  • Információátadás vs. inspiráció
  • Miben rejlik a történetmesélés varázsa? Hogyan kerüld el a sztorizgatás csapdáját? Hol keresd a történeteidet? Hogyan mesélj történetet 1 mondatban?
  • A kiállás üzenet-értéke
  • Lámpaláz-szelídítés: ne legyőzni akard - ültesd magad mellé!

Az előadást Györffy Kinga retorikai-storytelling tanácsadó, egyetemi oktató és kutató tartja.

Az esemény regisztrációhoz kötött!

IDŐPONT: 2024. április 24. (szerda) 18:00

HELYSZÍN: Tudásközpont

REGISZTRÁCIÓ: https://karrieriroda.pte.hu/programok/eloadasok/stresszmentes-es-erdekfeszito-eloadas-titkai-eloadas

Amennyiben a jelentkezés során problémád merül fel, keress minket bizalommal a karrieriroda@pte.hu e-mail címen!

2. GYÖRFFY KINGA TRÉNING

A stresszmentes és érdekfeszítő ELŐADÁS TITKAI – TRÉNING (ÉLŐ)

Miért érdemes eljönnöd

Főbb témakörök – ízelítő a tematikából:

• A cél és a kiváltandó végső érzés megfogalmazása
  • A felejthetetlen, magával ragadó előadás/megszólalás szerkezete és stílusvilága
  • A lámpaláz kezelése
  • A váratlan, nehéz helyzetek típusai és kezelési módjai
  • Az 5 másodperces taktikai szünet bátor kitartása - a közbevágás kockáztatásával; hogyan kezeld?

A tréninget Györffy Kinga retorikai-storytelling tanácsadó, egyetemi oktató és kutató tartja.

Az esemény regisztrációhoz kötött!

IDŐPONT: 2024. április 25. (csütörtök) 9:00-16:00

HELYSZÍN: PTE EHÖK tárgyaló Z épület

REGISZTRÁCIÓ: https://karrieriroda.pte.hu/programok/treningekworkshopok/stresszmentes-es-erdekfeszito-eloadas-titkai-workshop