Állami kitüntetések a Pollackon

2013. augusztus 20-án, államalapító Szent István ünnepe alkalmából Orbán Viktor miniszterelnök javaslatára Áder János, Magyarország köztársasági elnöke a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje polgári tagozat kitüntetést adományozta a nemzetközileg is nagyra becsült építészettörténeti tudományos és kutatói munkássága, publikációs és oktatói tevékenysége elismeréseként dr. Sisa József, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Magyar Tudományos Akadémia Bölcsészettudományi Kutatóközpontja Művészettörténeti Intézetének igazgatója, a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának egyetemi tanára részére.

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a köztársasági elnök megbízásából kimagasló színvonalú munkája elismeréseként a Magyar Érdemrend Középkereszt polgári tagozat kitüntetést adott dr. Stirling János PhD, a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának egyetemi tanára részére.