Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - (gépészmérnök

Betöltendő pozíció: HŰTÉSTECHNIKAI GÉPÉSZMÉRNÖK (gépészmérnök – hűtéstechnika‐kalorikus gépek szakirányúvégzettséggel).

Munkavégzés helye: Pécs.

Munkaidő: határozatlan idejű szerződéssel, teljes munkaidő.

Leendő kollégánk feladatai:
  • kapcsolattartás cégünk hazai és külföldi beszállítóival, ajánlatok kérése és a beérkezett ajánlatok
  • összevetése,
  • együttműködés a vevőkkel, kivitelezőkkel, számukra ajánlatok készítése, szakmai támogatás biztosítása,
  • rendszerfelmérések, rendszertervek készítése,
  • aktív részvétel a cég kereskedelmi tevékenységében,
  • piaci és szakmai trendek folyamatos követése, újdonságok felkutatása és megismerése,
  • a cég megfelelő, szakmai képviselete (alkalmanként konferenciákon, kiállításokon, egyéb
  • rendezvényeken).
Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség (de lehet pályakezdő is),
  • ipari és háztartási hűtőberendezések szerkezeti kialakításának, méretezésének és gyártásának technológiai, valamint az ehhez kapcsolódó minőségügyi és környezetvédelmi követelmények ismerete,
  • hűtés‐, klímatechnikai rendszerek tervezésének, vezérlésének ismerete,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • tervező szoftverek ismerete (AutoCad/CadPipe/Solid Edge/stb.),
  • precizitás,
  • önálló munkavégzés,
  • jó szervező képesség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • legalább egy idegen nyelv középfokú‐tárgyalóképes ismerete.
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • megbecsülés, elismerés,
  • hosszú távú tervezhetőség és stabil munkahely,
  • dinamikus, fiatal csapat ,
  • ideális munkakörnyezet.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a job1004@ceklima.hu e‐mail címre, bérigényének megjelölésével.