Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - gépészmérnök

Az ODW-ELEKTRIK Kft. német érdekeltségű, több műszakban foglalkoztató üzem Szederkényben. Cégünk gépjárműipari beszállítóként működik, ezért üzemünkben a pontosság és megbízhatóság fontos követelmény.

Várjuk az Ön jelentkezését a következő munkakörbe:

Konstruktőr / CAD tervezőmérnök

Elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 3D-s tervezőprogramban való jártasság (előny Autodesk Inventor)
  • középfokú (kommunikációképes) német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó problémamegoldó képesség
  • nagyfokú önállóság

Feladatok:

  • Célgépek, berendezések tervezése (adott termékhez ill. termékcsoporthoz), egyeztetés a gyártó részlegekkel, modell ill. műszaki rajzok készítése
  • Gépek, berendezések, alkatrészek optimalizálása
  • Projektek felügyelete/követése a tervezéstől a kivitelezésen át az átadásig
  • Csapatmunka a villamos konstrukcióval

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • nyugodt, kellemes munkahelyi klíma
  • hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező autóipari beszállító cégnél

Pályakezdők ill. záróvizsga előtt álló hallgatók jelentkezését is szívesen vesszük!

Önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségeit igazoló okmányainak másolatát kérjük szíveskedjen elküldeni az alábbi címre:

7751 Szederkény, Petőfi S. u. 5-7.
e-mail: locser.edina@odw-elektrik.hu
Telefonszám: 69/554-910
Lőcser Edina