Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - Informatikai munkatárs mérnöki területre

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk megoldás orientált, komplex IT ismeretekkel és angol nyelvtudással munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Informatikai munkatárs mérnöki területre

Feladatok:
  • Külföldi partnercégek számítástechnikai rendszereinek távfelügyelete
  • Folyamatos rendszer monitoring
  • Hibafeltárás, majd ezek komplex megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Mérnöki szemlélet, komplex informatikai és megoldás orientált gondolkodásmód
  • Informatikai projektekben/kutatásokban/fejlesztésekben való részvétel a tanulmányok során
  • Jó logikai készség
Előny:
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás
Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások, folyamatos szakmai képzések
  • Utazási, sportolási támogatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Költözési támogatás
  • Multinacionális munkakörnyezet
Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva küldje el e-mailen Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére, az ivett.vitos@pannonjob.hu címre. További információért kérem, hívja a 06-22-554-184-es telefonszámot.